Dragi studenți!

Mai jos aveți mesajul reprezentanților Romstal:

Hello, Smart People!

Join us @ Romstal Internship

Te invitam sa-ti petreci vara cu noi, intr-un cadru prietenos cu mediul, sa descoperi cele mai noi tehnologii si sa contribui cu ideile tale fresh la dezvoltarea strategiei noastre de business.

Ne dorim sa iti poti clarifica unde te potrivesti cel mai bine, ce activitati iti plac mai mult si ce ti-ar placea sa inveti nou, pentru a te super-specializa.

Stim ca esti curios cu cine vei lucra, asa ca iti putem raspunde inca de pe acum ca vei cunoaste cei mai cool si entuziasti colegi cu care vei experimenta:

Learning Moments – la noi invatarea se face experiential, prin activitati placute, facand, practicand, expunandu-te.

Career Development – workshops in care iti poti clarifica ce trasaturi si abilitati ai si ce roluri ti se potrivesc in functie de asta

What’s new about Technologies – totul despre noile tehnologii in materie de instalatii

Teambuilding Moments – la noi, working, can be fun 🙂

Technical Business Purchasing – cum poti influenta dezvoltarea companiei prin procesul de achizitii