Deschiderea anului universitar 2021-2022 va avea loc pe data de 𝟐𝟕 𝐬𝐞𝐩𝐭𝐞𝐦𝐛𝐫𝐢𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟏, ora 10:00, din Aula Magna, in direct pe Zoom.

Deschiderea oficială a anului universitar la Facultatea de Business și Turism: 27 septembrie 2021, ora 12.00, din sala Garrett în direct pe Zoom.

Desfășurarea activităților didactice în semestrul I al anului universitar 2021-2022 se va realiza în sistem mixt, după cum urmează:

• cursurile de la programele de studii universitare de licență, masterat, nivelul I și II DPPD și studii postuniversitare, în sistem online;
  • seminariile (lucrări aplicative, proiecte, laboratoare) de la programele de studii universitare de licență, masterat, nivelul I și II DPPD și studii postuniversitare, cu prezență în campus.

Activitatea programelor de doctorat se va desfășura exclusiv cu prezență în campus.