Dragi studenţi,

Sunteţi invitaţi, în data de 08.03.2021,  la Evenimentul “vizită virtuală la Auchan România”, care se va desfăşura începând cu ora 13.30.

Evenimentul este organizat în cadrul proiectului „De la abandonul universitar la performanţă în Business şi Turism (Perform-BT)”, iar principalii beneficiari sunteţi voi, studenţii anului întâi ai Facultăţii de Business şi Turism.  Proiectul Perform-BT urmăreşte dezvoltarea şi implementarea unui program de îmbunătăţire a performanţelor academice ale studenţilor Facultăţii de Business și Turism din cadrul ASE Bucureşti, înmatriculați în primul an de studii, în vederea creşterii ratei de retenție, a promovabilităţii şi inserției acestora pe piaţa forţei de muncă.

Link-ul de conectare este: meet.google.com/kku-crrz-pxz

Intâlnirea  va fi  înregistrata. Pe cale de consecință, solicit acordul dvs. în acest sens. Acceptul se consideră dat prin accesarea platformei la ora convenită și participarea la discuții.

Va asteptam cu drag!

Echipa Perform-BT