Dragi studenți,

În perioada martie – mai 2023, aveți oportunitate de a vă desfășura stagiul de practica la Ministerul Finanțelor.

PASUL 1: Studenții interesați vor completa formularul de înscriere, până la data de 27 ianuarie 2023, ora 12:00. Formularul este disponibil AICI.

PASUL 2: Studenții vor depune la secretariatul facultății BT, convenția cadru MF-ASE și Anexa nr 1 la Convenția cadru – Portofoliul de practica.

Descarcă convenția cadru – Portofoliu de practică

Convențiile vor fi completate cu datele proprii într-un număr de 3 exemplare (vezi secțiunea student/masterand), vor fi semnate și pe urmă depuse la secretariatul Facultății de Business și Turism alături de un CV în format Europass si Copia CI.

Termenul limită de depunere al documentelor este data de  27 ianuarie 2023, ora 12.00.

.