Oracle Summer School 2024

Programul Oracle Summer School este un eveniment dedicat studenților aflați în an terminal și proaspăt absolvenților.

Perioada de desfășurare este 26 august – 6 septembrie 2024 în sediul Oracle din București.

Pe parcursul celor 2 săptămâni, participanții vor lua parte la prezentări, workshop-uri, sesiuni de training și vizite în sediul Oracle. Vor avea astfel șansa de a descoperi Oracle România și oportunitățile disponibile în cadrul companiei.

Studenții vor interacționa direct cu unele dintre cele mai importante linii de business ale Oracle (Cloud Engineering, Technical Support, Software Development, Sales, Marketing și Finance).

Așadar, participarea la un astfel de program reprezintă o oportunitate excelentă pentru a înțelege cum funcționează o companie multinațională de IT și, totodată, ce departament se potrivește cel mai bine nevoilor fiecăruia.

Oracle Summer School se adresează atât studenților cu studii tehnice, cât și non-tehnice.

Aplică pentru a afla mai multe despre activitatea companiei în România și oportunitățile de carieră disponibile pentru tine: Oracle Summer School.

Mult succes!