Lista tabere studentesti feb 2024

Având în vedere Metodologia privind organizarea taberelor studențești și dispozițiile primite de la MFTEȘ, studenții de anul I care nu reprezintă caz social nu pot beneficia de un loc în taberele de iarnă.

Lista finala cu studenții beneficiari ai locurilor în cadrul Programului Național „Tabere Studențești de Iarnă 2024”, se poate consulta AICI.

Lista de rezerve studenți ai Facultății de Business și Turism pentru acordarea locurilor în cadrul Programului Național “Tabere Studențești de Iarnă 2024”, se poate consulta AICI.

Cei care se regăsesc pe liste și nu mai doresc un loc în tabără sunt rugați să anunțe acest lucru prin trimiterea unui mail la adresa cereretabere@gmail.com.

Eventualele contestații se depun online în perioada 27-29.01, până la ora 14:00, la secretariatul facultății sau trimițând un mail pe adresa cereretabere@gmail.com.