Programe de doctorat

Şcoala doctorală Administrarea Afacerilor ( engleză, franceză, germană, romana)

Mai multe detalii gasiti pe website-ul scolii doctorale

Membrii Școlii Doctorale

  1. Bob Constantin – constantin.bob@com.ase.ro
  2. Brătianu Constantin – cbratianu@yahoo.com
  3. Costea Carmen-Eugenia – cecostea@yahoo.com
  4. Ioncică Maria – maria.ioncica@com.ase.ro
  5. Nistoreanu Puiu – puiu.nistoreanu@com.ase.ro
  6. Olaru Marieta –  olaru.marieta@com.ase.ro
  7. Onete Cristian Bogdan – cristian.onete@com.ase.ro
  8. Pamfilie Rodica – rodica.pamfilie@com.ase.ro
  9. Păunescu Carmen Monica – carmen.paunescu@fabiz.ase.ro
  10. Pleşea Doru – pleseadoru@gmail.com
  11. Sârbu Roxana – sarbu.roxana@com.ase.ro
  12. Stănciulescu Gabriela – gabriela_stanciulescu@yahoo.com
  13. Tanţău Adrian – atantau@fabiz.ase.ro
  14. Ţigu Gabriela – gabriela.tigu@com.ase.ro